Дмитрий (jerald) wrote,
Дмитрий
jerald

Мерзота, яка звела на мене наклеп та заподіяла переслідування, фактично командує поліцією, керуючи їх діями. Всі дії полиці мають лише результат шкідництва мені. Недоумки, у яких оперуповноважені на побігеньках, їх дезінформують та використовують лише для того, що би заподіювати мені шкоду.

Що це, як не корупція?

Також, це є індикатор того, що в Україні продовжують домінувати на закон та право, я зв’язки та ментовсткі криши. Хіба це має бути в європейській країні?

Не маю нічого проти реагування поліції на звернення громадян, але за чимось безглуздим наклепом до мене було застосовано фактично репресивні методи слідства. Що призвело до дуже тяжких наслідків. До того ж, було викрадено та передано наклепникам кондиційну інформацію особистого характеру.
Tags: ведмежий суд
Subscribe

 • Мораль и закон

  Учёные выяснили, что на мозг шимпанзе существенно влияют генетические факторы, а мозг человека больше формируется под влиянием среды. Однако,…

 • (no subject)

  Вот, взято с сайта https://antropogenez.ru. Гоминидный тип мозга возник около 1,8 млн. лет назад или несколько раньше, причём увеличение размеров…

 • (no subject)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments